Kaisai
Kaisai

Funkcję WiFi w standardzie posiada również klimatyzator ścienny KAISAI PRO. Jego premiera odbyła się podczas targów „Forum Wentylacja – Salon klimatyzacja 2017”. Jako urządzenie typu nordic wyróżnia się efektywnym ogrzewaniem pomieszczeń przy niskich temperaturach zewnętrznych nawet do – 25°C, a dodatkowo posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++ i współczynnik SCOP na poziomie 4,6.

Oba klimatyzatory ścienne posiadają nowoczesny pilot umożliwiający korzystanie z 3 dodatkowych funkcji:

W ofercie klimatyzatorów KAISAI pojawił się również model klimatyzatora przenośnego KPC o mocy 2,64 kW. Jest to mobilne urządzenie, które pasuje do pomieszczeń o niedużych obciążeniach cieplnych. Dodatkową jego zaletą jest możliwość zmiany lokalizacji klimatyzatora. Jako model przenośny dedykowany jest głównie do pomieszczeń, gdzie nie można zastosować instalacji stacjonarnej. Urządzenie jest eleganckie i należy do rozwiązań typu 3w1. Oprócz standardowej funkcji chłodzenia zapewnia również osuszanie, odparowywanie skroplin oraz programator czasowy, automatyczny restart, a także wygodny pilot zdalnego sterowania.

Wszystkie powyższe urządzenia klimatyzacyjne marki KAISAI pozyskały w tym roku Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny, który potwierdza możliwość zastosowania ich w określonych obiektach służby zdrowia. Certyfikat jest poświadczeniem, że produkt odpowiada wymaganiom higienicznym przy spełnianiu warunków wyszczególnionych w samym dokumencie.

 

 

pdf file with product description Katalog produktów pdf file with product description Cennik produktów